Start Polecane Southampton skorzysta z inwestycji mieszkaniowej w wysokości 5 milionów funtów

Southampton skorzysta z inwestycji mieszkaniowej w wysokości 5 milionów funtów

633
0

Southampton wkrótce otrzyma 5 milionów funtów inwestycji od wiodącego brytyjskiego dewelopera.

W odpowiedzi na apel Borisa Johnsona, aby deweloperzy „budowali, budowali, budowali”, aby pomóc Wielkiej Brytanii w walce z kryzysem wywołanym przez koronawirusa, McCarthy i Stone obecnie aktywnie poszukują gruntu w Southampton pod budowę wartego około 5 milionów funtów bloku mieszkań dla starszych mieszkańców miasta.

Firma deweloperska przewiduje silny wzrost popytu na mieszkania dla emerytów w Southampton, biorąc pod uwagę, że populacja Wielkiej Brytanii w wieku 65+ wzrośnie o 43 procent w ciągu następnych 20 lat i poszukuje odpowiednich miejsc pod budowę mieszkań dla emerytów właśnie.

Oprócz zwiększania oferty mieszkań dla osób powyżej 60. roku życia, wspólnoty McCarthy i Stone zazwyczaj zapewniają emerytom możliwość kupna, wynajmu lub częściowego kupna nieruchomości, z dostosowaną opieką i dostępnymi usługami wsparcia, które mogłyby pomóc im cieszyć się niezależnym stylem życia w późniejszych latach, żyjąc we wspierającym środowisku z poczuciem wspólnoty.

Przeciętny projekt deweloperów obejmujący 40 mieszkań, zapewnia około 50 miejsc pracy na czas budowy, a firma zobowiązana jest do korzystania z lokalnych podwykonawców, handlowców i dostawców, a po ukończeniu każda nowa społeczność skutkuje również utworzeniem do 17 miejsc pracy.

PoprzedniRybacy dostrzegli „około 100 delfinów” pływających u wybrzeży Hampshire
NastępnyNa brytyjski paszport poczekasz…nie wiadomo jak długo