Start Imprezy Southampton Pride odbędzie się online

Southampton Pride odbędzie się online

607
0

Southampton Pride rozpocznie się już dziś pokazem online.

Southampton Pride zorganizowane, aby uczcić i wspierać społeczność LGBT + odbędzie się w tym roku online. Parada na Guildhall Square została odwołana z powodu COVID-19, ale organizatorzy nie chcieli, aby wydarzenie nie odbyło się w ogóle.

29 sierpnia Uniwersytet Solent będzie wspierał wydarzenie na żywo występami muzycznymi i zajęciami, aby każdy mógł cieszyć się nim w swoim domu. Julianne Watling-McCarthy, organizator wydarzeń Southampton Pride, powiedziała: „Wydarzenie to naprawdę nie byłoby możliwe bez pomocy lokalnych organizacji, takich jak Solent.” „Jesteśmy niezwykle dumni, że Solent jest jednym z naszych wieloletnich sponsorów”.

Prof. Karen Stanton, zastępca kanclerza na Solent University, powiedziała: „Solent University jest domem dla zróżnicowanej społeczności pracowników, studentów i absolwentów i jestem dumna, że ​​wspieramy Southampton Pride od wielu lat, będąc partnerem tego kluczowego wydarzenia, które celebruje różnorodność w całym mieście.”

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: solent.ac.uk/news/southampton-pride-goes-digital-thanks-to-solent.

PoprzedniPolski rząd zmienia zasady. Krótsza kwarantanna i nieobowiązkowy test
NastępnyWezwania do usunięcia pasa dla autobusów na ruchliwej drodze Southampton