Start Polecane Southampton najbardziej próżnym miastem w Wielkiej Brytanii – oto dlaczego

Southampton najbardziej próżnym miastem w Wielkiej Brytanii – oto dlaczego

761
0

Southampton zostało uznane za najbardziej próżne miasto w Wielkiej Brytanii.

Centrum wizji Lenstore mówi, że mieszkańcy miasta spędzają najwięcej czasu na edytowaniu swoich selfie, poświęcając ponad 16 minut, aby upewnić się, że każde zdjęcie jest idealne przed zamieszczeniem go w mediach społecznościowych

Około 44% osób edytuje swoje selfie, aby ukryć niedoskonałości, podczas gdy co trzeci edytuje je, aby wzbudzić zazdrość u innych.

Ponad połowa mężczyzn – 52 procent – odmawia opublikowania selfie bez użycia filtra w porównaniu do 43 procent kobiet.

Rzecznik Lenstore powiedział: „Nasz coraz bardziej cyfrowy świat sprawił, że bardziej skupiamy się na tym, jak wyglądamy, co skłoniło nas do skorzystania z szybkich rozwiązań, aby ukryć nasze tak zwane niedoskonałości przed resztą świata w Internecie.

„Aby zobaczyć, jaką naprawdę mamy obsesję na punkcie siebie, Lenstore przeprowadził ankietę wśród Brytyjczyków, aby dowiedzieć się więcej o naszych nawykach robienia selfie, dlaczego korzystamy z aplikacji edytujących i dlaczego zmieniamy swój wygląd umieszczając zdjęcie online.

„Ludzie w Southampton spędzają najwięcej czasu na doskonaleniu selfie, poświęcając ponad 16 minut na zrobienie i edycję jednego zdjęcia.”

„Nasza ankieta wykazała, że ​​ludzie w Southampton spędzają najwięcej czasu na robieniu i edytowaniu swojego zdjęcia, średnio 16 minut i 5 sekund na zdjęcie.

„Aby spojrzeć na to z innej perspektywy, gdyby przeciętna osoba w mieście robiła dwa selfie tygodniowo, spędzałaby 2 godziny i 8 minut każdego miesiąca na robieniu i edytowaniu swoich zdjęć.

Sheffield to druga najbardziej próżna lokalizacja w Wielkiej Brytanii, której mieszkańcy spędzają średnio 14 minut i 53 sekundy, aby udoskonalić jedno selfie, za nimi są Birmingham (13 minut i 50 sekund) i Manchester (13 minut i 49 sekund).

PoprzedniUzbrojona policja zaangażowana w operację zatrzymania skradzionego samochodu w Southampton
NastępnyPołudniowy terminal lotniska Gatwick zostaje ponownie otwarty po pandemii