Start Southampton Southampton na drugim miejscu w UK pod względem przestępczości z nienawiści

Southampton na drugim miejscu w UK pod względem przestępczości z nienawiści

1307
0

Southampton jest domem dla 55 różnych narodowości, które mówią w sumie 153 językami. Dla większości mieszkańców taka różnorodność kultur to powód do dumy, jednak nowe dane pokazują, że miasto jest drugim najgorszym w UK pod względem przestępczości z nienawiści.

W latach 2016-2017 zgłoszono prawie 600 incydentów – 30 procent więcej niż w poprzednich 12 miesiącach. Tylko Liverpool zanotował wyższą liczbę.

Z pomocą przychodzą organizacje z Southampton, które uruchamiają kampanię, która ma uczynić miasto bezpiecznym dla wszystkich. Kampania – Love Do not Hate – jest kierowana przez SPECTRUM Centre for Independent Living, organizację z Southampton, której celem jest zapewnienie osobom niepełnosprawnym prowadzenia pełnego, niezależnego życia wolnego od dyskryminacji.

Organizacje zaangażowane, w tym Muslim Women’s Network i Southampton Voluntary Services, reprezentują wszystkie sekcje społeczeństwa w Southampton. Grupy połączyły siły, aby podnieść świadomość, usprawnić proces raportowania i zachęcić wszystkich do przyjęcia zerowej tolerancji w odniesieniu do nienawiści.

PoprzedniInwazja niebezpiecznych biedronek w Wielkiej Brytanii
NastępnyNowe darmowe wydarzenie muzyczne w Southampton