Start Polecane Southampton jest drugim najlepszym miejscem do przejścia na emeryturę w Wielkiej Brytanii

Southampton jest drugim najlepszym miejscem do przejścia na emeryturę w Wielkiej Brytanii

895
0

Nowe badania wykazały, że Southampton jest drugim najlepszym miejscem w Wielkiej Brytanii do życia dla emerytów.

Badanie przeprowadzone przez Profile Pensions dotyczyło liczby klubów sportowych, zajęć, pubów i kawiarni, parków i kościołów. Organizacja wzięła również pod uwagę średnie ceny domów, średni koszt domu spokojnej starości i wskaźnik przestępczości.

Po badaniu wyłoniły się najlepsze lokalizacje dla emerytów, a miasto pokonało tętniącą życiem stolicę Londynu. To było najgorsze miejsce na emeryturę. Southampton uznano za najlepsze miejsce na emeryturę m.in. ze względu na dużą liczbę sal bingo w porównaniu do innych dużych miast.

Przedstawiciel Profile Pensions powiedział: „Emerytura to szansa, aby po latach pracy naprawdę zadbać o siebie i cieszyć się rodziną, emeryturą i życiem.

„Stworzyliśmy to badanie, aby obecni emeryci i osoby zbliżające się do wieku emerytalnego mogły wybrać miejsce zamieszkania, które naprawdę odpowiada ich potrzebom i upodobaniom – niezależnie od tego, czy są to miejsca, w których można spotkać się z przyjaciółmi i rodziną, takie jak kino lub kawiarnia, lub gdzieś znajdź spokój i ciszę, na przykład pole golfowe. ”

PoprzedniJak niebezpiecznie jest być policjantem w Wielkiej Brytanii?
NastępnyLato powraca na Wyspy