Start Polecane Southampton jednym z pierwszych miast, które przetestuje połączenia 5G

Southampton jednym z pierwszych miast, które przetestuje połączenia 5G

1357
0

Southampton będzie jednym z siedmiu miast w Wielkiej Brytanii, gdzie przetestowane zostaną superszybkie połączenia 5G. Testu dokona firma Vodafone.

Klienci z wybranych miast skorzystają z niezwykle elastycznej sieci, która zostanie uruchomiona jeszcze w tym roku. Obok Southampton w projekcie udział wezmą Birkenhead, Blackpool, Bournemouth, Guildford, Newbury, Portsmouth, Plymouth, Reading, Stoke-on-Trent, Warrington i Wolverhampton.

Połączenie 5G jest około dziesięć razy szybsze niż 4G, umożliwiając klientom łatwiejsze pobieranie wysokiej jakości połączeń wideo 4K lub filmów. Gracze będą czerpać korzyści z transferu danych trwającego krócej niż 20 milisekund, z prędkościami zwykle zarezerwowanymi dla domowego łącza szerokopasmowego.

Scott Petty z Vodafone UK powiedział: „5G zapoczątkuje nową erę, w której wszyscy i wszystko będzie lepiej połączone, niezależnie od tego, czy prowadzisz hotel w Portsmouth czy transmitujesz relację na żywo z Media City w Salford.”

Inwestycja Vodafone w najnowszą technologię Active Antenna oznacza, że ​​wiele istniejących witryn 4G jest teraz gotowych do 5G.

PoprzedniBrexit: reklamy o wartości 3,5 mln funtów zachęcających obywateli UE do pozostania w UK
NastępnyMężczyzna zatrzymany po ataku z nożem w Lymington