Start Coronavirus Southampton Guildhall zostanie przekształcone w przychodnię szczepionkową

Southampton Guildhall zostanie przekształcone w przychodnię szczepionkową

494
0

Southampton Guildhall ma zostać przekształcone w klinikę, gdzie można zostać zaszczepionym przeciwko Covid bez konieczności rezerwacji.

Szefowie służby zdrowia potwierdzili, że miejsce będzie używane do szczepienia przeciwko Covid-19 w dniach 10 i 11 lipca.

Każda osoba w wieku 18 lat i starsza, która nie otrzymała jeszcze szczepionki, będzie mogła otrzymać dawkę. Centrum będzie otwarte w godzinach 9.30 – 19.30, a szczepionki będą dostępne na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

Przychodnia może zostać zamknięta wcześniej niż jest to zaplanowane, jeśli wszystkie dostępne zasoby zostaną zużyte.

Jenny Erwin, starsza oficer odpowiedzialna za program szczepień w Hampshire i Isle of Wight Covid-19, powiedziała: „Dokładamy wszelkich starań, aby zachęcić dorosłych w Hampshire i Isle of Wight do jak najszybszego zaszczepienia się.”

Erwin zagwarantowała, że ​​zostaną wprowadzone pełne środki bezpieczeństwa, w tym dystans społeczny, czyszczenie i dezynfekcja. „Im więcej osób otrzyma szczepienie ratujące życie, tym bezpieczniej dla wszystkich, więc jeśli jeszcze nie otrzymałeś szczepionki, nie zwlekaj” – dodała starsza oficer.”

PoprzedniTrzecia dawka szczepionki na koronawirusa jeszcze tej jesieni
NastępnyW Southampton otwarto nowy terminal dla statków wycieczkowych