Start Polecane Southampton gospodarzem konkursu Maritime UK

Southampton gospodarzem konkursu Maritime UK

470
0

Southampton zostało wybrane na pierwszego gospodarza nowej krajowej ceremonii wręczania nagród, która jest uznawana za najlepszą w brytyjskim sektorze morskim.

Pierwsza ceremonia Maritime UK w Southampton odbędzie się 19-go września, ponieważ w tym czasie tysiące ludzi zjeżdżają do miasta na coroczny Boat Show. Nagrody Maritime UK będą pierwszymi krajowymi nagrodami morskimi w Wielkiej Brytanii, organizowanymi przez przemysł na rzecz przemysłu.

Uczestnicy konkursu zostaną osądzeni przez panel uznanych na całym świecie liderów morskich. Ceremonia będzie również świętem przemysłu morskiego, który ma tak duże znaczenie dla brytyjskiej gospodarki.Ceremonia będzie organizowana co roku w innej części kraju, ale Southampton otrzyma szansę na bycie pierwszym gospodarzem konkursu.

Konkurs Maritime UK Awards już się rozpoczął i jest otwarty dla firm z całego sektora morskiego i przemysłu morskiego, portowego, usługowego, inżynieryjnego i rekreacyjnego.

Wszelkie zyski uzyskane z konkursu zostaną ponownie wykorzystane w międzysektorowych inicjatywach Maritime UK, takich jak kariera i promocja handlu oraz Women in Maritime.

PoprzedniRzadkie samochody na specjalnej wystawie Chitty Chitty Bang Bang
NastępnyCzy miedziane pensówki znikną z obiegu?