Start Imprezy Southampton Boat Show 2021 już za kilka tygodni

Southampton Boat Show 2021 już za kilka tygodni

1055
0

Southampton International Boat Show odbędzie się już za kilka tygodni. Impreza jest reklamowana jako największy festiwal żeglarstwa w Wielkiej Brytanii.

Wracając na cały tydzień nad brzeg Solent, odwiedzający będą mogli doświadczyć życia na wodzie w największej w Europie specjalnie wybudowanej marinie. W 52. edycji pokazu pojawią się zupełnie nowe strefy dostosowane do sportów wodnych, pontonów i łodzi dziennych. Będzie można spróbować wielu sportów wodnych, w tym paddleboardingu, kajakarstwa i żeglarstwa na pontonach – wszystko „całkowicie za darmo”.

Wydarzenie, które odbędzie się w Mayflower Park potrwa od piątku 10 września do niedzieli 19 września. Według organizatora, British Marine, do zobaczenia będzie znacznie więcej niż tylko łodzie. Nie zabraknie również rozrywki, znanych gości, interaktywnych atrakcji oraz pysznego jedzenia i picia.

Odbędą się pokazy i pogadanki edukacyjne dotyczące tradycyjnych i nowoczesnych technik budowy łodzi.Odwiedzający będą mogli cieszyć się pływającymi barami i straganami z jedzeniem.

Aby uzyskać więcej informacji lub kupić bilety, należy odwiedzić stronę internetową Southampton Boat Show. Na każdy bilet dla osoby dorosłej przysługuje bezpłatny wstęp dwójki dzieci w wieku do 15 lat. Pokazy odbędą się w godzinach od 9.30 do 18.30.

PoprzedniApel o fotoradary kontrolujące prędkość na niebezpiecznej trasie w New Forest
NastępnyOchrona przed zakażeniem Covid słabnie w przypadku podwójnego szczepienia