Start Coronavirus Śmierć z powodu Covid-19 zarejestrowana w University Hospital Southampton

Śmierć z powodu Covid-19 zarejestrowana w University Hospital Southampton

820
0

Najnowsze dane pokazują, że pierwsza od ponad trzech tygodni śmierć z powodu koronawirusa została odnotowana w University Hospital Southampton Trust.

W sumie dane NHS England pokazują, że do wtorku do godziny 17:00 w szpitalach Trust na koronawirusa zmarło 199 osób. To był wzrost o jednego pacjenta w porównaniu do 198, które zanotowano w poniedziałek i pierwsza śmierć od 26 dni.

Trust obsługuje sześć placówek: Southampton General Hospital, Princess Anne Hospital, Southampton Children’s Hospital, Royal South Hants, New Forest Birth Centre i Lymington New Forest Hospital.

Spośród 25 oddziałów w regionie, fundusz University Hospital Southampton ma szóste miejsce pod względem liczby ofiar śmiertelnych. Dzienne liczby zgonów są weryfikowane każdego dnia, a każdy przypadek jest datowany wstecz na faktyczną datę śmierci. Oznacza to, że niektóre zgony zarejestrowane po raz pierwszy w ostatnim okresie mogły mieć miejsce kilka dni wcześniej.

Wytyczne NHS England mówią: „Potwierdzenie diagnozy Covid-19, powiadomienie o zgonie i raportowanie w liczbach głównych może zająć do kilku dni, a szpitale dostarczające dane są pod znaczną presją operacyjną”.

Rejestrowane są tylko zgony, które mają miejsce w szpitalach, w przypadkach, kiedy wynik testu na obecność Covid-19 u pacjenta jest dodatni, z wyłączeniem zgonów, np. w domach opieki.

PoprzedniOśmiu pracowników rady miasta z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa
NastępnyRegion północno-zachodni następny w kolejce do zaostrzenia kontroli