Start Polecane Ślady pigułki gwałtu wykryte we krwi nastolatki, która spędziła noc w Oceanie

Ślady pigułki gwałtu wykryte we krwi nastolatki, która spędziła noc w Oceanie

1119
0

Policja wszczęła śledztwo po tym, jak we krwi nastolatki wykryto narkotyki. Dziewczyna zanim trafiła do szpitala bawiła się wraz z przyjaciółmi w klubie Oceana.

Ślady pigułki gwałtu zostały znalezione we krwi 18-latki, kiedy dziewczyna trafiła do szpitala po nocy spędzonej w klubie. Osiemnastolatka świętowała urodziny koleżanki w Oceanie. Do domu wróciła nad ranem. Jednak nie pamiętała w jaki sposób dostała się do domu. Matka ofiary zaczęła coś podejrzewać, kiedy dziewczyna zaczęła się dziwnie zachowywać.

Managerowie klubu twierdzą, że mają zero tolerancji dla narkotyków. Policja ostrzega wszystkie kluby w mieście, aby zwracały szczególną uwagę na to, kto odwiedza lokal. Policjanci we współpracy z klubem Oceana prowadzą śledztwo w sprawie osiemnastolatki.

Pigułka gwałtu, inaczej substancja GHB, służy do obezwładnienia niczego nie świadomej ofiary, a następnie do jej seksualnego wykorzystania. Najczęściej wrzucana jest do drinków na imprezach w klubach i dyskotekach. Ofiara nic nie pamięta i nie wie, co się z nią działo przez ostatnie godziny.

PoprzedniRowerzysta w ciężkim stanie po wypadku, do którego doszło w Southampton
NastępnyPożar w londyńskim zoo