Start Polecane Skrzynki pocztowe w centrum Southampton pomalowane na niebiesko

Skrzynki pocztowe w centrum Southampton pomalowane na niebiesko

951
0

W niektórych miastach Anglii skrzynki pocztowe zostały pomalowane na niebiesko, co spowodowało niemałe zamieszanie wśród mieszkańców Wysp.

Prace nad pomalowaniem skrzynek pocztowych prowadzone między innymi w Southampton, Leeds, Nottingham i Taunton wywołały spekulacje wśród mieszkańców tych miast. Zagadka została rozwiązana dopiero po tym, jak ktoś słusznie zauważył, że wszystkie miasta z niebieskimi skrzynkami mają być gospodarzami meczów w nadchodzącym Pucharze Świata w krykiecie.

Malarze, którzy udekorowali skrzynki pocztowe zostawili również wskazówkę w formie etykiety przyklejonej do boku skrzynki: „Ta skrzynka została pomalowana na niebiesko, aby uczcić Puchar Świata 2019”.

Jedna z niebieskich skrzynek została zauważona na Above Bar Street w centrum Southampton. Inna pojawiła się w Angel Row w centrum Nottingham.

Niebieskie skrzynki pocztowe nie są zupełnie nowym zjawiskiem w Wielkiej Brytanii – zostały wprowadzone do listów lotniczych w latach 30. XX wieku. Przykłady można jeszcze zobaczyć w Castlefield, Manchester i pod Windsor Castle.

PoprzedniMarks and Spencer zamknie ponad 100 sklepów oraz oddziałów Simply Food
NastępnyTheresa May o „ostatniej szansie na porozumienie” w sprawie Brexitu