Start Polecane Sklep z antykami w dawnym budynku banku Natwest w Southampton

Sklep z antykami w dawnym budynku banku Natwest w Southampton

560
0

Sklep z antykami został w tym miesiącu otwarty w Southampton. Sklep mieści się w byłej siedzibie banku Natwest na Highstreet.

Robin’sNest Emporium jest teraz otwarte w byłym banku Natwest w Southampton i przyciąga 60 handlarzy, którzy sprzedają w środku swoje antyki. Chociaż pierwotnie został on otwarty 29 lutego, oddział musiał zamknąć swoje drzwi po zaledwie dwóch tygodniach handlu z powodu pandemii koronawirusa.

Właściciel Nathan Alexander i inni pracownicy spędzili dwa miesiące na przygotowywaniu sklepu na oficjalny dzień otwarcia, ponieważ budynek pozostawał w „złym stanie”.40-latek, który jest również właścicielem dwóch innych oddziałów na Shirley i w Fareham, powiedział: „Przejęliśmy budynek, który pozostawał w dość złym stanie i musieliśmy wykonać sporo pracy wewnątrz.” „To nasza trzecia placówka, a ta jest piękna, bo to stary włoski bank Natwest.”

Wśród sprzedawanych antyków jest biżuteria, meble, kolekcjonerskie mini pojazdy i ubrania.W budynku znajduje się również kawiarnia dla klientów na piętrze, w której sprzedawane są ciasta oraz gorące i zimne napoje, która również prowadzi na taras.

PoprzedniOrganizacja charytatywna z Hampshire ujawnia, że „walczy o przetrwanie”
NastępnyPolicja nie ma środków, aby pomóc w egzekwowaniu obowiązkowego prawa dotyczącego noszenia maseczek