Start Polecane Siedemnaście osób aresztowanych, a cztery ranne w wyniku bójki na lotnisku Luton

Siedemnaście osób aresztowanych, a cztery ranne w wyniku bójki na lotnisku Luton

516
0

Policja Bedfordshire bada incydent, do którego doszło na lotnisku London Luton. Do bójki doszło około 8 rano w piątek.

Policja poinformowała, że 11 z 17 zatrzymanych osób zostało oskarżonych o wywołanie brutalnej zamieszki i zostało zwolnionych za kaucją do czasu przyszłej rozprawy sądowej.

Rzecznik lotniska powiedział: „Jesteśmy zszokowani i zasmuceni tym odosobnionym incydentem. Podchodzimy do przemocy zgodnie z zasadą zero tolerancji i nadal pomagamy policji w dochodzeniach. „Chcielibyśmy szczerze przeprosić wszystkich pasażerów, którzy byli świadkami tego wydarzenia”.

Na opublikowanych nagraniach wideo i zdjęciach widać kilkanaście bijących się ze sobą osób, w tym przy użyciu walizek, kopiących kogoś i przeskakujących przez siedzenia w poczekalni, a także postronnych pasażerów uciekających z miejsca incydentu oraz ślady krwi na podłodze.

Nie wiadomo czy wśród aresztowanych byli Polacy. Wiadomo jedynie, że czasie, w którym doszło do incydentu, zaplanowany był jeden lot do Polski

PoprzedniStatus osoby osiedlonej: Wciąż nie rozpatrzono tysięcy wniosków. Co, jeżeli zostaniemy bez zaświadczenia o prawie pobytu?
NastępnySouthampton Port powitał najnowszy statek P&O Cruises, Iona