Start Polecane Siedem noży przechwyconych z ulic Southampton

Siedem noży przechwyconych z ulic Southampton

409
0

Siedem noży zostało usuniętych z ulic miasta po tym, jak w zeszłym tygodniu anonimowo umieszczono je w koszu na noże.

Ostrza zostały umieszczone w koszu na centralnym posterunku policji w Southampton między 14 a 20 września. Inspektor Clive Marsh z zespołu High Harm w Southampton powiedział, że każdy odzyskany nóż to „potencjalnie uratowane życie”.

Dodał: „Ryzyko i konsekwencje noszenia noży mogą być katastrofalne nie tylko dla ofiar przestępstw z użyciem noży, ich rodzin i przyjaciół, ale także dla całej społeczności.”

„Nadal współpracujemy z naszymi partnerami i organizacjami charytatywnymi, takimi jak Fearless.org i Crimestoppers, aby usunąć noże i broń z naszych ulic.

„Zachęcamy każdego, kto martwi się, że ktoś ma nóż lub boi się, że może zostać zraniony, aby nas o tym poinformował. Możesz to zrobić dzwoniąc anonimowo pod numer 101 lub Crimestoppers pod numer 0800 555 111.”

„Jeśli jesteś młodą osobą zaniepokojoną tym, że ktoś ma nóż, możesz nam o tym powiedzieć bez konieczności mówienia, kim jesteś, zgłaszając to anonimowo na stronie Fearless.org.

„Jeśli jesteś rodzicem, nauczycielem lub innym profesjonalistą i chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym, jak rozmawiać z młodymi ludźmi o przestępstwach związanych z nożami, odwiedź witrynę Safe for Me pod adresem www.safe4me.co.uk”.