Start Polecane Sieć supermarketów mogłaby zapewnić setki miejsc pracy w 18 nowych sklepach w...

Sieć supermarketów mogłaby zapewnić setki miejsc pracy w 18 nowych sklepach w Hampshire

645
0

Aldi ogłosił, że poszukuje nowych lokalizacji sklepów w miastach w całym Hampshire, potencjalnie tworząc około 500 nowych miejsc pracy w całym hrabstwie.

Piąty co do wielkości supermarket w Wielkiej Brytanii jest w ostatnich latach w fazie ekspansji, a jego celem jest otwarcie 1200 sklepów do 2025 r. Wśród miast w Hampshire, w których Aldi zamierza otworzyć swoje sklepy, są Lymington, Ringwood i Totton, a także New Milton, pomimo niedawnej odmowy przez New Forest District Council wniosku o planowanie lokalizacji w Caird Avenue.

Aldi, który ma obecnie ponad 880 sklepów w Wielkiej Brytanii, zidentyfikował 18 lokalizacji w Hampshire, w których poszukuje wolnych miejsc w centrum miast lub na skraju centrum, odpowiednich do rozwoju. Mówi, że każde miejsce powinno zajmować około 1,5 akra i być w stanie pomieścić sklep o powierzchni 20 000 m2 z około 100 miejscami parkingowymi, najlepiej przy głównej drodze z dobrą widocznością i dostępem.

Supermarket powiedział, że sklepy zazwyczaj tworzą 30 miejsc pracy, co oznacza, że gdyby znaleziono wszystkie 18 lokalizacji, oznaczałoby to około 540 nowych miejsc pracy.

PoprzedniDwóch nastolatków uniknęło więzienia po napadzie na sklep z „bronią w ręku”
NastępnyWielka Brytania. Nie będzie złomowania pojazdów za rządowe pieniądze