Start Polecane Sfrustrowani mieszkańcy jednej z ulic, na której do wypadku dochodzi raz w...

Sfrustrowani mieszkańcy jednej z ulic, na której do wypadku dochodzi raz w miesiącu

647
0

Mieszkańcy ruchliwej drogi wyrazili swoją frustrację z powodu liczby kolizji, które mają miejsce tuż przed ich domem.

Mieszkańcy Chandler’s Ford twierdzą, że Leigh Road to miejsce, gdzie do wypadku dochodzi przynajmniej raz w miesiącu. Domy są usytuowane naprzeciw zjazdu z autostrady, co oznacza, że ​​w przeszłości samochody uderzały w domy, ponieważ nie zwalniały na czas.

Jedna z mieszkanek ulicy twierdzi, że do tej pory nie zrobiono nic, aby okolica stała się bezpieczniejsza. „To prawdopodobnie najbardziej niebezpieczna droga do życia w Wielkiej Brytanii, ponieważ tuż obok zjazdu z autostrady znajduje się ulica mieszkalna.

Inna mieszkanka musiała poddać się leczeniu z powodu zespołu stresu pourazowego i niepokoju po wypadku w 2018 roku, w którym samochód zderzył się z jej domem. „Samochód zatrzymał się tuż przed sypialnią mojego syna. Musieliśmy wyprowadzić się z domu na siedem miesięcy i musiałam z tego powodu leczyć się z powodu zespołu stresu pourazowego i niepokoju”.

Poseł do Winchester and Chandler’s Ford, Steve Brine, mówi, że jest świadomy tych problemów i jest w kontakcie z radą hrabstwa w celu poprawy sytuacji.