Start Polecane Seria wypadków na Thornhill, Southampton. 16-latek doznał poważnych obrażeń

Seria wypadków na Thornhill, Southampton. 16-latek doznał poważnych obrażeń

933
0

Nastolatek doznał poważnych obrażeń po tym, jak został potrącony przez samochód podczas szeregu wypadków w Southampton sobotniej nocy.

Policja prowadzi dochodzenie po trzech zdarzeniach sobotniej nocy w Thornhill, w których 16-letni chłopiec został potrącony przez samochód. Funkcjonariusze łączą wszystkie trzy incydenty i apelują o zgłoszenie się świadków.

W ramach dochodzenia funkcjonariusze aresztowali 22-letniego mężczyznę z Eastleigh, podejrzanego o spowodowanie poważnych obrażeń przez niebezpieczną jazdę i prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i narkotyków.

Pierwszy wypadek miał miejsce na Holcroft Road, gdzie samochód zderzył się z innym pojazdem, ale nie pozostał na miejscu zdarzenia. W tym incydencie nikt nie został ranny.

Policja otrzymała kolejny raport, że mały niebieski samochód uczestniczył w zderzeniu z pieszym na Warburton Road, w pobliżu skrzyżowania Bursledon Road, a kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Pieszy, 16-letni chłopiec, odniósł poważne obrażenia i został zabrany do szpitala.

Doniesiono, że trzecia kolizja miała miejsce około godziny 22.26 na światłach na skrzyżowaniu Botley Road i Bursledon Road, gdzie rzekomo samochód wjechał w kilka stacjonarnych pojazdów.

Rzecznik policji w Hampshire powiedział: „Łączymy te incydenty i prosimy każdego, kto posiada jakiekolwiek informacje i zna szczegółowe dane dotyczące pojazdu, aby do nas zadzwonił.”

PoprzedniKierowca z Southampton jechał z prędkością 97 mil na godzinę na M3
NastępnyAsda i Sainsbury obniżają ceny benzyny i oleju napędowego