Start Polecane Seria brutalnych napadów w Riverside Park w Southampton

Seria brutalnych napadów w Riverside Park w Southampton

3247
0

Policja zwraca się o pomoc do mieszkańców Southampton po serii napadów w mieście.

Cztery napady miały miejsce w ostatni weekend w rejonie Riverside Park. Pierwszy incydent miał miejsce między 17:30 a 18:00 w sobotę. Ofiara, 18-letni mężczyzna, szła przez Riverside Park z Cobden Bridge, kiedy podeszła do niej grupa pięciu mężczyzn. Jeden lub dwóch mężczyzn jechało na rowerach, a inny na hulajnodze elektrycznej.

Jeden z mężczyzn zapytał ofiarę, skąd jest, zanim zagroził jej. 18-letni mężczyzna został zaatakowany podczas incydentu i odniósł niewielki uraz szczęki. Funkcjonariusze chętnie zidentyfikują kobietę, opisaną jako ubraną w bordowy płaszcz, która rozmawiała z ofiarą po incydencie i kazała jej uciekać.

Drugi incydent miał miejsce między 17:00 a 17:30 w niedzielę. Ofiary, trzech mężczyzn w wieku 18, 20 i 22 lat, szły przez Riverside Park, kiedy podeszła do nich grupa maksymalnie dwunastu mężczyzn, niektórzy na e-skuterach i dwóch na rowerach. Jeden z mężczyzn groził 20-letniej ofierze i ścigał ją po tym, jak ta uciekła w kierunku Wessex Lane.

Trzeci incydent miał miejsce około godziny 17.57 w niedzielę. Ofiara, 13-letni chłopiec, szła przez Cobden Bridge. Kiedy ofiara dotarła do obszaru w pobliżu kościoła na St Denys Road, grupa mężczyzn podeszła do niej i ukradła jej skuter, płaszcz i torbę z telefonem w środku.

Czwarty incydent miał miejsce o godzinie 23:30 w niedzielę. Ofiary, dwaj mężczyźni w wieku 20 i 21 lat, przechodzili obok obszaru szkoleniowego dla dzieci w Riverside Park, kiedy podeszła do nich grupa sześciu lub siedmiu mężczyzn.

Mężczyźni grozili ofiarom i zabrali jednej z nich gotówkę. 21-letnia ofiara doznała złamania oczodołu i nosa. Funkcjonariusze chcą zidentyfikować dwie osoby, które spacerowały z psem w czasie tego ostatniego incydentu i być może widziały, co się stało.

„Każdy, kto ma informacje, powinien zadzwonić na policję pod numer 101, podając numer referencyjny przestępstwa 44210003223. „Alternatywnie, można zadzwonić do Crimestoppers pod numer 0800 555 111, gdzie informacje można pozostawić anonimowo.

„Funkcjonariusze zwiększyli liczbę patroli w okolicy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie wahaj się porozmawiać z jednym z nich”.