Start Southampton Salon fryzjerski oferuje darmowe strzyżenie

Salon fryzjerski oferuje darmowe strzyżenie

379
0

Salon w Southampton oferuje bezpłatne strzyżenie tym mieszkańcom, którzy zasługują na odrobinę wsparcia.

Aby podnieść na duchu ludzi w Southampton, salon fryzjerski Haringtons poszukuje zasłużonego mieszkańca, który otrzyma bezpłatną sesję fryzjerską.

Haringtons daje osobom indywidualnym i grupom w okolicy możliwość korzystania z luksusowej usługi cięcia i wykańczania całkowicie bezpłatnie.

Nikki Neale, szefowa marki i marketingu w Haringtons, powiedziała: „Haringtons Helps to dla nas naprawdę ważny program i jest sposobem na odwdzięczenie się społecznościom, które wspierają nasze salony.

„Wobec wszystkiego, co dzieje się na świecie, chcemy rozpoznać i troszczyć się o tych członków społeczności, którzy zasługują na wsparcie”.

Co tydzień zespół recepcyjny Haringtons będzie dzielić się dostępnymi terminami, a nominowani będą rezerwowani według kolejności zgłoszeń.

Nominowani zostaną dodani do listy oczekujących, a zespół recepcyjny będzie w kontakcie, gdy spotkanie stanie się dostępne.

Jeśli znasz kogoś, kto zasługuje na ucztę, możesz dokonać nominacji na stronie www.haringtons.com/haringtons-helps, gdzie możesz również zobaczyć niektórych z niedawnych odbiorców programu Haringtons Helps.

PoprzedniRada Miejska Southampton zarabia ponad 1 milion funtów na karach za pasy autobusowe
NastępnyMężczyzna z nożem aresztowany w pobliżu Downing Street