Start Polecane Ryanair zorganizował wyprzedaż biletów. Gdzie i za ile polecimy?

Ryanair zorganizował wyprzedaż biletów. Gdzie i za ile polecimy?

614
0

Irlandzki przewoźnik znów zorganizował wyprzedaż biletów lotniczych. Tym razem polecimy na wakacje już za 65 zł. Sprawdźcie szczegóły promocji Ryanair.

Tym razem irlandzki przewoźnik proponuje podróżującym bilety za jedyne 65 zł. Sprawdźcie, gdzie można lecieć w tej cenie i kiedy. 

Jak zauważa radio Zet, oferta ta jednak ma kilka haczyków. Przede wszystkim dotyczy podróży realizowanych jedynie w sierpniu 2021 roku.  Jeżeli chcecie skorzystać z wyprzedaży, musicie też zarezerwować lot do 28 lipca. Po tym czasie ceny biletów wrócą do normalnego poziomu i nie będą już tak niskie.

Dzięki nowej propozycji Ryanaira możecie tanio lecieć z wielu polskich lotnisk, które obsługuje przewoźnik – z podwarszawskiego Modlina, Krakowa, Gdańska, Katowic, Poznania czy Wrocławia. Kierunki objęte promocją to Wielka Brytania, Dania, Szwecja, Ukraina (w tym ciepła Odessa), Austria, Czechy, Belgia i wiele innych. 

Co ważne, od jakiegoś czasu Ryanair udostępnia możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji. Lepiej pospieszcie się z zakupem, gdyż tak tanie bilety wyprzedają się błyskawicznie. 

ŹRÓDŁOgoniec.com
Poprzedni Zmarła przedwcześnie starzejąca się 18-letnia Ashanti
NastępnyHistoryczny kościół w Southampton zyska nowe życie jako świątynia