Start Wiadomości Ryanair wyprzedaje bilety za 14 funtów

Ryanair wyprzedaje bilety za 14 funtów

2723
0

Irlandzki przewoźnik przygotował dla podróżnych specjalną promocję. Teraz za lot w dwie strony można kupić bilety nawet za 14 funtów. 

Mimo dużych problemów, z którymi zmaga się Ryanair, postanowił on przygotować promocję dla swoich klientów. Do jutra można kupić bilet na lot w dwie strony od 14 funtów. Zarezerwować można wszystkie kursy od dzisiaj do końca marca przyszłego roku. Dotyczy to również rejsów między Polską a Wielką Brytanią.

Kupując bilet w promocyjnej cenie, będzie można przylecieć i wylecieć z wielu brytyjskich lotnisk: Londynu Stansted, Londynu Luton, Londynu Gatwick, Manchesteru, East Midlands, Bristolu, Edynburga, Belfastu, Birmingham, Bournemouth, Glasgow i Glasgow Prestwick, Leeds Bradford, Liverpoolu, Newcastle, Aberdeen, Derry Cardiff i Newquay Cornwall.

Jest to kusząca propozycja, ponieważ np. z lotniska Stansted można polecieć do Olsztyna za około 11 funtów i wrócić za kolejne tyle, co daje koszt 20 funtów za rejs w dwie strony. Podobnie wygląda na trasie Londyn-Warszawa.

Jednak dla wielu promocja przygotowana przez Ryanaira jest jedynie łagodzeniem obecnej sytuacji, w której znajduje się przewoźnik. Po ostatnich strajkach i odwołanych lotach przez złe warunki atmosferyczne wielu klientów zadeklarowało, że już nie skorzysta z usług z irlandzkiej firmy transportowej. Czy ta oferta przekona ich jednak z powrotem?

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniMasowa bójka na jednej z ulic Southampton
NastępnyLinie lotnicze skarżą się na opóźnienia na Heathrow