Start Wiadomości Ryanair ogłosił Wielkanocną wyprzedaż biletów

Ryanair ogłosił Wielkanocną wyprzedaż biletów

885
0

Ryanair ogłosił wyprzedaż biletów na ponad 900 trasach. Bilety w cenie od £19.99 dostępne są na całą europejską siatkę połączeń.

Promocyjne ceny biletów na podróż w kwietniu i w maju dostępne są wyłącznie na Ryanair.com od 13 do 18 kwietnia do północy.

Miliony pasażerów podróżują Ryanairem w czasie świąt wielkanocnych na najpopularniejszych trasach do Barelony, Lizbony, Londynu, Krakowa, czy Rzymu. Zarówno rodziny z dziećmi, jak i pary korzystają z okazji, aby chociaż na kilka dni wybrać się do ciepłych krajów, gdzie już w kwietniu można cieszyć się letnią pogodą.

– Klienci Ryanaira coraz chętniej podróżują po Europie w czasie świąt wielkanocnych. Zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze nie zdecydowali się na wyjazd do skorzystania z naszej wielkiej wielkanocnej wyprzedaży. Bilety w cenie od 79 zł na podróż w kwietniu i w maju na ponad 900 trasach do wtorku (18 kwietnia) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją, najlepiej wejść na Ryanair.com już dziś – powiedział Robin Kiely, przedstawiciel linii Ryanair.

(za: Ryanair.com)

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniHome Office uruchomił specjalną stronę dla imigrantów w Wielkiej Brytanii
NastępnyZajęcia z okazji wielkanocy w księgarni Waterstones w Southampton