Start Polecane Ryanair odwołuje dziesiątki październikowych lotów

Ryanair odwołuje dziesiątki październikowych lotów

755
0

Ryanair potwierdził, że anuluje dziesiątki lotów w ramach planu dalszego ograniczenia swoich operacji z powodu pandemii.

Linie lotnicze podały, że ​​przepustowość w październiku wyniesie 40 procent poziomów z 2019 roku, w porównaniu z 50 procentami, które ogłoszono wcześniej. Linie lotnicze nie ujawniły żadnych szczegółów odwołanych lotów, jednak Ryanair skontaktuje się z osobami, których to dotyczy.

Firma podała, że ​​spodziewa się obsadzić 70 procent miejsc w swoich samolotach. Rzecznik Ryanaira powiedział: „Jesteśmy rozczarowani zmniejszeniem naszych zdolności przewozowych w październiku z 50% w 2019 r. do 40%.”

„Chociaż jest jeszcze za wcześnie, aby podjąć ostateczne decyzje w sprawie naszego zimowego harmonogramu (od listopada do marca), jeśli obecne tendencje i złe zarządzanie przez rządy UE będą się utrzymywać, to podobne ograniczenia przepustowości mogą być wymagane przez cały okres zimowy.”

Ryanair wezwał również irlandzki rząd do zniesienia „nadmiernych i wadliwych ograniczeń w podróżowaniu”, które obejmują 14 dni samoizolacji dla przybywających.

PoprzedniRządowa kampania, która ma przygotować Brytyjczyków do podróżowania po Brexicie
NastępnyDVSA ujawnia, co zmieni się w egzaminach teoretycznych na prawo jazdy od 28 września