Start Wiadomości Ryanair obniża opłaty. Przeczytaj, za co zapłacisz mniej

Ryanair obniża opłaty. Przeczytaj, za co zapłacisz mniej

948
0

Tani przewoźnik tym razem dla odmiany postanowił nie rzucać klientom kłód pod nogi, ale ułatwić życie. Na początek spóźnialskim o zapominalskim.

Obniżce uległa opłata za pojawienie się na lotnisku później niż na 40 minut przed planowaną godziną odlotu. Także ci, którzy dotrą tam do godziny po starcie, a nadal będą chcieli przebukować bilety, zapłacą za taką możliwość mniej. W obu przypadkach opłata wyniesie nie 110 ale 100 euro (z 81 na 74 funty).

Jeśli natomiast zapomnimy się odprawić i zostaniemy zmuszeni do skorzystania z takiej możliwości na lotnisku, będziemy musieli wyłożyć jedynie 45, a nie tak jak dotychczas, 70 euro (33 funty zamiast 52).

„To pierwsze z szeregu zmian, jakie zamierzamy wprowadzić w kwestii poprawy jakości obsługi klienta i komfortu podróży naszych pasażerów” – stwierdził Kenny Jacobs, dyrektor marketingu Ryanair.

Przewoźnik planuje również wprowadzenie nowej aplikacji mobilnej oraz zmiany szaty graficznej strony internetowej. Wygląd zmienią również mundury personelu pokładowego, a samolotowe menu wzbogaci się o nowe pozycje.

ŹRÓDŁOpolishexpress.co.uk
PoprzedniKandydat UKIP grozi rywalowi śmiercią
NastępnyPlymouth zakazuje fast-foodów. „Nasi mieszkańcy są już wystarczająco otyli”