Start Polecane Ryanair: loty między UK a Europą zawieszone?

Ryanair: loty między UK a Europą zawieszone?

878
0

Szef Ryanaira informuje, że jeżeli rząd opowie się za twardym Brexitem, to istnieje ryzyko, że od marca 2019 roku loty pomiędzy UK a Europą zostaną zawieszone.

– Być może branżę lotniczą w UK czeka bardzo trudny rozwód z resztą Europy, jeżeli władze nie zdecydują się odejść od twardego Brexitu – mówi Michael O’Leary, szef linii. Ryanair nie planuje rozwoju linii i tworzenia nowych miejsc dla pilotów i stewardes dopóki sytuacja z Brexitem nie będzie klarowna – informuje Metro.

Jeżeli dojdzie do twardego Brexitu to być może Rainair zdecyduje się przenieść swoje siedziby do innego kraju europejskiego. Michael O’Leary oskarżył rząd, że nie był świadomy konsekwencji wyjścia UK z sojuszu i jednocześnie wyraził nadzieję, że Wielka Brytania zostanie w Unii Europejskiej.

– Musimy uznać wolę ludzi, którzy głosowali w referendum, jednak trzeba podkreślić, że byli oni całkowicie wprowadzeni w błąd, wierząc, że Wielka Brytania może opuścić Europę i nic się nie zmieni. Wszystko się zmieni i to prawdopodobnie na gorsze – ostrzega właściciel Ryanaira.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniO włos od tragedii: dron prawie zderzył się z samolotem Flybe
NastępnySkrzyżowanie w Hampshire jednym z najniebezpieczniejszych w UK