Start Wiadomości Ryanair kusi zniżkami po referendum

Ryanair kusi zniżkami po referendum

1063
0

Ryanair obiecał na piątek największą promocję w historii tych linii lotniczych, jeśli Brytyjczycy zdecydują, że Wielka Brytania ma pozostać w strukturach Unii Europejskiej.

– Jeśli Wielka Brytania opowie się przeciwko Brexitowi to czeka nas największa obniżka cen w historii Ryanaira, dla osób, które chcą zobaczyć Europę – powiedział Michael O’Leary, który jest szefem irlandzkiego przewoźnika. Zdaniem dyrektora Ryanaira, oferta będzie szczególnie okazyjna dla takich panów jak Nigel Farage czy Michael Gove, którzy nie wiedzą zbyt dużo na temat Starego Kontynentu i muszą częściej podróżować za granicę.

– Nie bylibyśmy taką firmą jak jesteśmy obecnie, bez Unii Europejskiej, wspólnego rynku i swobodnego przepływu towarów, usług oraz osób. W przypadku Brexitu znów Brytyjczycy będą musieli za takie podróże płacić 800 funtów British Airways – uważa O’Leary.

Zdaniem Dominica Cummingsa, przewodniczącego kampanii Vote Leave, oferta Ryanaira jest przekupstwem. O’Leary broni się jednak mówiąc, że promocja obejmie wszystkich jednak dopiero po ogłoszeniu decyzji dot. referendum.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniSieć sklepów spożywczych na skraju bankructwa. Tysiące miejsc pracy pod znakiem zapytania
NastępnyMężczyzna pchnięty nożem przed lokalem wyborczym w Huddersfield