Start Polecane Ruszają prace nad czteromiesięcznym projektem modernizacji „unikatowej” części centrum Southampton

Ruszają prace nad czteromiesięcznym projektem modernizacji „unikatowej” części centrum Southampton

368
0

Rozpoczęły się prace nad czteromiesięcznym projektem, którego celem jest ulepszenie „wyjątkowej” części Southampton poprzez „podniesienie jej charakteru”.

Rada miejska i jej partner, Balfour Beatty Living Places, rozpoczęli wdrażanie szeregu ulepszeń w Carlton Place i Bedford Place.

Program ma na celu unowocześnienie obszaru, poprawiając jego status jako miejsca zakupów i gościnności.

Carlton Place będzie oferować miejsa, w których dostawcy usług hotelarskich będą mogli oferować stoliki na świeżym powietrzu, podczas gdy obszar w stylu piazza, odpowiedni dla imprez, zostanie utworzony na skrzyżowaniu Carlton Place i Lower Bannister Street.

Program obejmuje również ulepszony system CCTV i oświetlenie w celu poprawy widoczności w nocy.

Szeroki, zakrzywiony obszar chodnika na skrzyżowaniu Bedford Place i Carlton Place stworzy atrakcyjną przestrzeń publiczną wraz z siedziskami i konstrukcjami kratowymi dla roślin pnących.

Tymczasowy obszar gościnny w Bedford Place zostanie zastąpiony stałą zabudową, a także wyznaczonymi miejscami załadunku i parkingami dla osób niepełnosprawnych.

Projekt ma być gotowy do 14 kwietnia.

Część Bedford Place będzie zamknięta przez około sześć tygodni, ale rada twierdzi, że dostęp dla mieszkańców i firm na Canton Street, Bedford Place i Carlton Place zostanie utrzymany.

Tymczasowa dwukierunkowa sygnalizacja świetlna będzie działać na skrzyżowaniu Southampton Street i Carlton Place przez cztery tygodnie.

PoprzedniSzkodliwe substancje chemiczne są nadal używane w produktach do makijażu w UK
NastępnyPodwyżka opłat paszportowych w UK