Start Polecane Rozpoczynają się prace na Bedford Place w Southampton

Rozpoczynają się prace na Bedford Place w Southampton

399
0

Część ruchliwej drogi zostanie zamknięta na sześć tygodni, ponieważ ma się rozpocząć projekt przebudowy dzielnicy miasta.

Prace związane z budową nowego placu u zbiegu Carlton Place i Lower Bannister Street w Southampton, a także poszerzeniem chodników na Bedford Place, rozpoczną się 9 stycznia.

Plan ma być gotowy do 14 kwietnia.

Bedford Place będzie zamknięte przez sześć tygodni w czasie pierwszej połowy zaplanowanych prac. Zamknięcie wpłynie na odcinek drogi między Henstead Road i Amoy Street.

Rada Miasta Southampton powiedziała, że ​​dostęp dla mieszkańców i firm w Canton Street, Bedford Place i Carlton Place będzie utrzymany przez cały czas, ale będą chwile, kiedy dostęp do nieruchomości „nie będzie możliwy z kilku kierunkach”.

Tymczasowa sygnalizacja świetlna dwukierunkowa będzie również działać od 11 stycznia na skrzyżowaniu Southampton Street i Carlton Place przez cztery tygodnie.

Nowy plac na Carlton Place zapewni miejsca na stoły i miejsca do siedzenia na zewnątrz i może być wykorzystywany do organizowania imprez i targów. Kamery CCTV w okolicy zostaną zmodernizowane, a oświetlenie zostanie poprawione.

PoprzedniBożonarodzeniowe przesłanie króla, aby oddać hołd dziedzictwu królowej
NastępnyBilety kolejowe w górę nawet o 5,9 procent