Start Polecane Rozpoczęto prace nad ulepszeniem dróg w Southampton

Rozpoczęto prace nad ulepszeniem dróg w Southampton

362
0

W Southampton mają rozpocząć się prace nad ulepszeniem dróg miejskich.

Prace mają rozpocząć się na skrzyżowaniu dróg A334 Thornhill Park Road i Hinkler Road. Oczekuje się, że węzeł będzie zamknięty przez osiem tygodni od 19 października, aby „praca mogła być prowadzona jak najbardziej efektywnie”.

Program samorządowy o wartości 360 000 funtów jest finansowany przez Highways England w celu usprawnienia ruchu i zapewnienia lepszych informacji osobom wjeżdżającym do Southampton z węzła 7 autostrady M27.

Zbliżające się prace nad A334 mają nastąpić po modernizacji sygnalizacji drogowej na skrzyżowaniu 7 przez Highways England na początku tego roku i będą uzupełnieniem innych ulepszeń dostarczanych w ramach trwającego projektu autostrady M27 SMART.

Schemat obejmie aktualizację obecnej technologii sygnalizacji drogowej do bardziej „dynamicznego, reaktywnego systemu, który reaguje na zmieniające się warunki”. Według doniesień zmniejszy to liczbę korków na drodze i opóźnień dla osób jadących w godzinach szczytu między A334 a skrzyżowaniem 7, a także na A27 wokół ronda Kane’s Hill.

PoprzedniWedług British Medical Association maski powinny być obowiązkowe w miejscach pracy
NastępnyKampania przeciwko spalaniu drewna w domu w celu poprawy jakości powietrza