Start Wiadomości Royal Mail ostrzega, że paczki mogą nie dotrzeć na czas przed Świętami...

Royal Mail ostrzega, że paczki mogą nie dotrzeć na czas przed Świętami Bożego Narodzenia

307
0

Royal Mail ostrzega, że ​​niektórzy klienci mogą doświadczyć „nieco dłuższych terminów dostawy” niż zwykle, po potwierdzeniu „wyjątkowo dużej liczby” przesyłek tej zimy.

Firma poinformowała również, że środki przeciwko Covid wpływają na wydajność usług dostawczych w tym okresie świątecznym. Wiadomości te pojawiły się po tym, gdy osoby prywatne i firmy w Wielkiej Brytanii narzekały na spóźnione lub nieodebrane dostawy. John Lewis, Boots i HMV należą do detalistów, którzy obwinili Royal Mail za opóźnienia w dostawach.

Kupujący online wyrazili swoją frustrację usługami Royal Mail, wysyłając wiadomości bezpośrednio do firmy i kontaktując się ze sprzedawcami detalicznymi w sprawie nieodebranych i opóźnionych dostaw.

Royal mail wydało oświadczenie wyjaśniające, że „znacznie zwiększone zainteresowanie zakupami bożonarodzeniowymi online” w tym roku było „w niemałej części” spowodowane lockdownem w całym kraju. Z tego powodu firmy kurierskie doświadczyły „wyjątkowo dużej liczby” przesyłek.

Nieobecności pracowników związane z koronawirusem miały również wpływ na usługi firmy. Grupa pocztowa zatrudniła około 33 000 pracowników tymczasowych, aby w tym okresie świątecznym wesprzeć 115 000 stałych pracowników.

Każdy, kto martwi się doręczeniem paczki lub potencjalnym późniejszym czasem doręczenia paczek bliskim w te Święta Bożego Narodzenia, powinien odwiedzić stronę z aktualizacjami usług operatora.