Start Polecane Royal Caribbean oferuje kluczowym pracownikom 999 bezpłatnych pokoi wycieczkowych

Royal Caribbean oferuje kluczowym pracownikom 999 bezpłatnych pokoi wycieczkowych

412
0

Firma wycieczkowa rozdaje 999 pokoi na pokładzie jednego ze swoich statków w ramach podziękowania dla kluczowych pracowników.

Royal Caribbean otworzył głosowanie online dla służb ratunkowych, NHS, opieki społecznej i personelu sił zbrojnych. Anthem of the Seas rozpocznie rejsy po brytyjskim wybrzeżu z Southampton od 7 lipca. Pracownicy, którzy chcą się zgłosić, muszą zarejestrować się na stronie linii wycieczkowej od 13 kwietnia, a głosowanie zostanie przeprowadzone do końca miesiąca.

Firma jest jedną z wielu oferujących rejsy „staycation”, obok P&O Cruises, Cunard, MSC Cruises, Celebrity Cruises i Saga Cruises. Anthem of the Seas będzie obsługiwać rejsy morskie, a także rejsy po Wielkiej Brytanii, między innymi do Liverpoolu, Belfastu i Orkady.

Rejsy będą dostępne dla mieszkańców Wielkiej Brytanii, którzy otrzymali obie dawki szczepionki na koronawirusa, oraz dzieci z negatywnym wynikiem testu.

Dyrektor generalny Royal Caribbean Michael Bayley powiedział: „Po ciężkim roku wszyscy potrzebujemy wakacji, ale nikt nie bardziej niż służby ratunkowe, NHS, sektor opieki społecznej i siły zbrojne, które będą miały długo oczekiwaną możliwość ucieczki i zrelaksowania się”.