Start Imprezy Romsey Show przyciągnie tysiące osób w następny weekend

Romsey Show przyciągnie tysiące osób w następny weekend

781
0

W najbliższy weekend odbędzie się jednodniowe show w Romsey, które według organizatorów przyciągnie tysiące widzów.

Jedno z największych jednodniowych wydarzeń na południu, Romsey Show, ma przyciągnąć około 25 tys. osób. Sekretarz programu, AlexaMorson, powiedziała: „Spodziewamy się pojawienia od 20 000 do 25 000 osób. W ubiegłym roku na koncert przybyło 21 500 odwiedzających.”

Wydarzenie odbędzie się 14 września, a dzieci poniżej 12 roku życia będą mogły wejść na festiwal za darmo. „Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim wolontariuszom i firmom, które poświęcają swój czas na wspieranie The Romsey Show” – mówią organizatorzy.

W tym roku wypada 100 lat, odkąd wydarzenie po raz pierwszy gościło w Broadlands Estate, Romsey. Program będzie transmitowany na żywo przez BBC Radio Solent. Rodzinna Wystawa Psów Rasowych odbywa się o godzinie 14.00 w Countryside Ring, a nagrody zostały ufundowane są przez weterynarzy Mainstone i zespół wyścigowy Terrier Racing.

Smakosze mogą również delektować się produktami ze Skills Kitchen w strefie żywności, prowadzonej przez Hampshire Fare, gdzie odwiedzający mogą spotkać się z najlepszymi szefami kuchni w Hampshire i nauczyć się przydatnych umiejętności kuchennych.

Zaplanowano również wiele wydarzeń i pokazów, w tym profesjonalny zespół kaskaderski, a także paradę zwierząt i koni.

PoprzedniFood Festival powraca do Hamble
NastępnyPościg za sześcioma osobami po tym, jak znaleziono ciało w rzece