Start Polecane Rodzinna tragedia w hotelowym basenie

Rodzinna tragedia w hotelowym basenie

797
0

W wigilijne popołudnie doszło do rodzinnej tragedii w okolicach Malagi. Brytyjczyk wraz z dwójką dzieci utonęli w basenie.

Andaluzyjskie władze poinformowały w środę, że policja dotarła na miejsce wypadku we wtorek wczesnym popołudniem tuż po otrzymaniu zgłoszenia. Na miejscu znaleziono ciała trzech osób: 53-letniego Brytyjczyka, jego dziewięcioletniej córki i 16-letniego syna.

Regionalny dziennik „Sur”, powołując się na świadków opisał, że podczas pływania w basenie 9-letnia dziewczynka zaczęła wołać o pomoc. Na ratunek pospieszyli jej ojciec i brat, ale cała trójka utonęła, mimo że – jak zapewnia dyrekcja hotelu – natychmiastowej pomocy udzielili im pracownicy ośrodka i lekarz.

W sierpniu tego roku w hotelu w Turcji pompa ssąca wciągnęła pod wodę 12-letnią Rosjankę. Uwolniono ją i reanimowano dopiero po kilkunastu minutach. Mimo wysiłków lekarzy dziewczynka zmarła jednak kilka dni później w szpitalu. W podobnych okolicznościach w hotelowym basenie w Bułgarii latem 2011 roku straciła życie 13-latka z Niemiec.

PoprzedniStrażacy wezwani do pożaru w święta: spłonął indyk
NastępnyDane pokazują, że prawie 200 kobiet w Southampton paliło w czasie ciąży