Start Southampton Roboty drogowe w Southampton w celu ulepszenia chodników i ścieżek rowerowych

Roboty drogowe w Southampton w celu ulepszenia chodników i ścieżek rowerowych

431
0

Projekt mający na celu poprawę ruchu pieszego i rowerowego przez Bevois Valley został uruchomiony przez Radę Miasta Southampton.

Mieszkańcy miasta powinni spodziewać się 12 tygodni robót drogowych w ramach wartego 57 milionów funtów programu rady „Transforming Cities”. Prace doprowadzą do modernizacji istniejących ścieżek i ulepszenia skrzyżowań między Rockstone Lane i Lodge Road.

Dzieje się tak po tym jak przetestowano szereg tymczasowych pasów autobusowych i rowerowych w całym mieście. Ulepszenia są częścią planu rady mającego na celu zmianę sposobu podróżowania w Southampton i obejmą poszerzenie wspólnych ścieżek, zmodernizowane oznakowanie i zmianę nawierzchni oraz nowe przejścia dla pieszych.

Prace rozpoczną się w rejonie Onslow Road / Bevois Valley od 27 lipca. Zaplanowane na 12 tygodni prace będą wykonywane w dni powszednie w godzinach 7-18. W okresie budowy ulica Onslow Road będzie jednokierunkowa w kierunku południowym. Wszystkie przystanki autobusowe wychodzące zostaną zawieszone, dopóki obowiązuje ograniczenie w jedną stronę w kierunku południowym.

Po ukończeniu, pełna sieć Southampton Cycle Network zapewni szereg połączonych i spójnych tras, umożliwiających bezpieczne i łatwe podróżowanie rowerem po mieście.

PoprzedniNarodowe Muzeum Marynarki Wojennej „uratowane przed upadłością”
NastępnyKierowca autobusu zaatakowany, bo odmówił wejścia pasażerowi bez maski