Start Polecane Rezerwat przyrody zamknięty po antyspołecznych zachowaniach nazywanych „zbiorowym szaleństwem”

Rezerwat przyrody zamknięty po antyspołecznych zachowaniach nazywanych „zbiorowym szaleństwem”

559
0

Zamknięto główne wejście do rezerwatu przyrody Hampshire po tygodniach antyspołecznych zachowań – w tym gróźb wobec personelu. Hampshire and Isle of Wight Wildlife Trust blokuje wjazd do rezerwatu Testwood Lakes w pobliżu Totton po fali wandalizmu i innych problemach.

Radny z Totton skrytykował „zbiorowe szaleństwo” niektórych gości rezerwatu. W oświadczeniu powiedział: „Niedawno zaobserwowaliśmy znaczny wzrost liczby odwiedzających i wysoki poziom zachowań aspołecznych. „Personel był obrażany i grożono mu”.

„Chcielibyśmy podziękować większości naszych gości, którzy szanują rezerwat przyrody, i przepraszamy za niedogodności związane z brakiem dostępu pojazdów do tego miejsca”.

Doradca Totton, David Harrison, dodał: „Byłem świadkiem pewnych antyspołecznych zachowań, w tym wandalizmu, pozwalania psom biegać wszędzie bez kontroli i gromadzenia się dużych grup bez dystansu społecznego.”

„Przez większość roku w całym Testwood Lakes nie ma takich problemów. Tyle, że kiedy jest tu ładna letnia pogoda, zbiorowe szaleństwo ogarnia kilka osób, utrudniając życie wszystkim innym”.

Ludzie mogą nadal wchodzić do rezerwatu pieszo, korzystając z wejścia dla pieszych obok głównych bram.

PoprzedniWielka Brytania: Studia będą droższe. Polacy odczują różnicę
NastępnyHMS Victory: Odwiedzający mają teraz okazję przejść pod statkiem