Start Southampton Restauracja w Southampton oferuje bezpłatne posiłki dla dzieci podczas przerwy świątecznej.

Restauracja w Southampton oferuje bezpłatne posiłki dla dzieci podczas przerwy świątecznej.

363
0

W te święta wegetariańska restauracja niesie pomoc rodzinom z Southampton.

BabooJi na Portswood Road oferuje dzieciom bezpłatny posiłek w okresie świątecznym – kiedy bezpłatne posiłki szkolne nie są dostępne.

Nawet sześcioro dzieci przy stole może cieszyć się bezpłatnym jedzeniem, o ile obecna jest płacąca osoba dorosła. Ambasador projektu Harry Kimberley powiedział: „Szczerze mówiąc, to był po prostu okropny rok dla wszystkich, prawda? Tak naprawdę dwa lata, tyle niepewności i wszyscy zgodziliśmy się, że jedyną rzeczą, która nigdy nie powinna być niepewna, jest możliwość karmienia dzieci, ale niestety w świecie, w którym żyjemy, może się to zdarzyć.”

„Nasz biznes zawsze opierał się na dążeniu do czynienia dobra razem z naszymi restauracjami i zawsze staramy się znaleźć inne sposoby robienia pozytywnych rzeczy w naszej społeczności, aby przynosić korzyści ludziom. ”

Knajpka przy Portswood Road oferuje curry Dingri Mutter, Paneer Makhani lub Subz Meloni, Pindi Chana lub Beet Thoran, Dal Makhani lub Tadka, Gunpowder Fries lub Naan, wszystkie podawane z ryżem.

BabooJi chce również nawiązać współpracę z lokalnym bankiem żywności. Jako kuchnia wegetariańska codziennie otrzymuje świeże warzywa i „chcielibyśmy móc się tym regularnie dzielić”.

PoprzedniCovid: Niemcy zaostrzają ograniczenia dla podróżnych z Wielkiej Brytanii
NastępnyNowy lek na Covid będzie oferowany wrażliwym pacjentom NHS