Start Polecane Remis z Niemcami – wygraną Polaków w Euro 2016

Remis z Niemcami – wygraną Polaków w Euro 2016

752
0

Emocje były odczuwalne do samego końca doliczonego w rozgrywce czasu. Choć wielu wolałoby pewnie zobaczyć wynik 1:0 dla Polski, remis z pewnością też satysfakcjonuje, tym bardziej, że w podparyskim Saint-Denis zmierzyliśmy się z aktualnymi mistrzami świata.

Początek meczu zaczął się dość nieszczęśliwie dla Polaków, bowiem to Niemcy dominowali w grze, potem przez większość pierwszej połowy to też nasi zachodni sąsiedzi w większości trzymali piłkę. Druga połowa zupełnie odmieniła grę Polaków i to oni dość agresywnie ją rozpoczęli, potem była seria wymiany ciosów. Ostatecznie choć było kilka obiecujących akcji podbramkowych zarówno biało-czerwonych jak i ich przeciwników, to jednak do strzelenia gola nie doszło – szczęśliwie dla nas.

Po zakończonym remisem meczu, zarówno Polska jak i Niemcy mają po cztery punkty i tym samym prowadzą w grupie. Ostatecznie i awansie do 1/8 finału zdecyduje wynik meczu z Ukrainą oraz Niemiec z Irlandią Północną.

Najbliższe rozgrywki zaplanowane są na wtorek, 21 czerwca.