Start Polecane Rejsy z Southampton tylko dla zaszczepionych na Covid

Rejsy z Southampton tylko dla zaszczepionych na Covid

352
0

Firma P&O Cruise ogłosiła tego lata specjalne rejsy krajowe z Southampton – ale tylko mieszkańcy Wielkiej Brytanii, którzy zostali zaszczepieni przeciwko Covid-19, będą mogli wejść na pokład.

Firma twierdzi, że wakacje „Ultimate Escape UK” na Britannia i Iona wyruszą z miasta w okresie od czerwca do września, żeglując po brytyjskich wybrzeżach „tam, gdzie słońce świeci najjaśniej”.

Jednak przed wejściem na pokład goście będą musieli okazać dowód, że otrzymali drugą szczepionkę przeciwko Covid-19 co najmniej siedem dni wcześniej. Konieczne będzie również noszenie masek w niektórych miejscach na statku.

Britannia będzie oferować trzy i czterodniowe wycieczki i jeden sześciodniowy rejs trwający od 27 czerwca do 19 września. Iona oferuje siedmiodniowe trasy od 7 sierpnia do 18 września. Ceny zaczynają się od 449 £ za osobę. Siedmiodniowy dziewiczy rejs Iony zaczyna się od 1199 GBP za osobę.

Prezes P&O Cruises Paul Ludlow powiedział: „Biorąc pod uwagę ostatnie ogłoszenia, mamy wielką nadzieję, że nasi goście będą mogli cieszyć się wakacjami tego lata.” „Po stresach i wyzwaniach minionego roku każdy z pewnością zasługuje na przyjemność, a ta seria rejsów zapewni niezapomniane i bardzo potrzebne atrakcje”.

Bilety trafią do sprzedaży 22 marca o godzinie 8.30 i będzie można je zarezerwować online na stronie www.pocruises.com lub telefonicznie pod numerem 03453 555 111 lub za pośrednictwem biura podróży.

PoprzedniSwobodna podróż po Unii Europejskiej tylko z paszportem szczepień? Politycy chcą zdążyć przed latem
NastępnyZabytkowa fontanna w parku Southampton zostanie odnowiona