Start Polecane Rejsy z Southampton na światowej sławy Queen Elizabeth zostały odwołane

Rejsy z Southampton na światowej sławy Queen Elizabeth zostały odwołane

524
0

Rejsy z Southampton słynnym na całym świecie liniowcem zostały odwołane.

Cunard ujawnił, że biorąc pod uwagę złożoność wielu międzynarodowych destynacji, nie będzie możliwe utrzymanie istniejącego harmonogramu Queen Elizabeth, a wszystkie rejsy od 20 lutego do 17 maja 2022 r. włącznie zostały anulowane.

Firma zapowiedziała jednak kilka nowych rejsów, które trafią do sprzedaży w listopadzie. Wszystkie nowe rejsy wypłyną z Southampton i będą obejmowały podróż w poszukiwaniu zorzy polarnej, podróże na Wyspy Kanaryjskie i zachodnią część Morza Śródziemnego, a także wielką podróż przez Ocean Atlantycki, przez Kanał Panamski i dalej do Vancouver w Kanadzie.

Prezes Cunard Simon Palethorpe powiedział: „Mamy nadzieję, że nasi goście zainspirują się do znalezienia małej przygody z tymi nowymi trasami. W jednym, krótkim programie oferujemy fantastyczną różnorodność, od możliwości podziwiania cudownej zorzy polarnej, przez skąpane w słońcu wybrzeże Morza Śródziemnego, po tranzyt przez Kanał Panamski.

Goście, których rejsy zostały anulowane, otrzymają pełny zwrot pieniędzy lub kredyt na rejs o wartości 125 procent standardowych warunków depozytu i 100 procent wszelkich dodatkowych wpłaconych pieniędzy.

PoprzedniCovid: Wszystkie kraje mają zostać usunięte z angielskiej czerwonej listy podróżniczej
NastępnyUniwersytet w Southampton nakazuje pracownikom i studentom noszenie maseczek