Start Polecane Rejestrowanie CCTV w celu zwalczania przestępczości

Rejestrowanie CCTV w celu zwalczania przestępczości

536
0

Mieszkańcy hrabstwa są zachęcani do przesyłania materiałów filmowych, aby pomóc policji w walce z przestępczością.

Materiały z CCTV można obecnie przesyłać za pośrednictwem nowego systemu, aby pomóc funkcjonariuszom w zebraniu dowodów potrzebnych do szybszego złapania przestępców. Policja w Hampshire wzywa teraz firmy i mieszkańców do zarejestrowania swoich kamer w bezpiecznym systemie o nazwie N.I.C.E Investigate.

Po zarejestrowaniu funkcjonariusze mogą zażądać przesłania do nich materiału filmowego, zamiast wcześniejszej metody przesyłania materiałów CCTV na fizyczny dysk. System ma na celu uczynienie społeczności lokalnych bezpieczniejszymi miejscami dla firm i obywateli.

Mieszkańcy mogą również przesyłać dowolne nagrania CCTV, jeśli mają zainstalowany system prywatny lub dzwonek „Ring”. Rzecznik policji powiedział: „Ponieważ wykorzystujemy informacje do wykrywania przestępstw i zapobiegania im, możemy gromadzić i przechowywać informacje. Informacje są zabezpieczone, nigdy nie są upubliczniane, a dostęp do kamery będą miały tylko inne siły policyjne.”

Materiał filmowy można przesłać bezpłatnie, wysyłając wiadomość e-mail na adres NICEDEMSSUPPORT@hampshire.pnn.police.uk i informując zespół, że chcesz zarejestrować swoją firmę i kamery. Hampshire Constabulary skontaktuje się następnie z uczestnikami, podając link umożliwiający rejestrację.

PoprzedniOtwarcie międzynarodowego sklepu spożywczego w byłym supermarkecie Morrisons
NastępnyPonad 840 wolnych miejsc pracy dla pielęgniarek w całym hrabstwie