Start Polecane Red Funnel zmaga się z samoizolacją jednej trzeciej personelu

Red Funnel zmaga się z samoizolacją jednej trzeciej personelu

362
0

Trzydzieści procent personelu Red Funnel musi się obecnie izolować, a 51 miejsc pracy wciąż czeka na wypełnienie, ogłosił operator promu. Firma ogłosiła to w związku z kolejnymi odwołanymi połączeniami z East Cowes do Southampton.

Fran Collins, dyrektor naczelna Red Funnel, przekazała klientom informację o trudnościach kadrowych, z jakimi boryka się obecnie firma. „Zdajemy sobie sprawę, że niedawne zakłócenia w naszych usługach przyczyniły się do opóźnień i odwołań, wpływając na społeczność w East Cowes. Serdecznie przepraszamy zarówno pasażerów, jak i lokalną społeczność.”

„Red Funnel zapewnia niezbędną usługę dla wielu wyspiarzy i chcemy mieć pewność, że jesteśmy otwarci i przejrzyści w naszej komunikacji zarówno z naszymi klientami, jak i społecznością wyspiarską.” „Chcielibyśmy odpowiedzieć na wyzwania, przed którymi obecnie stoimy i poinformować Państwa o działaniach, które podejmujemy, aby zapewnić naszym klientom i lokalnej społeczności sprawną i niezawodną obsługę.”

„Kontynuujemy zwiększanie naszej sezonowej rekrutacji, zatrudniając więcej sezonowych członków zespołu niż w 2019 roku. Obecnie mamy 51 wolna posad dostępnych w całej firmie zarówno w Southampton, jak i na wyspie, od doradców klienta i asystentów obsługi po miejsca pracy na pokładzie”.

„Dołączenie do zespołu Red Funnel uprawnia naszych pracowników do wspaniałych korzyści, w tym bezpłatnych podróży pieszych i zniżkach na podróże pojazdami na naszych promach, 75% zniżki na przejazdy South West Trains oraz szeregu ofert i oszczędności”.

PoprzedniFala upałów w Hampshire w najbliższy weekend
NastępnyCovid: Maski mają pozostać obowiązkowe w transporcie publicznym w Londynie