Start Southampton Ratunek dla mężczyzny, który zasnął na dachu budynku w Dorchester

Ratunek dla mężczyzny, który zasnął na dachu budynku w Dorchester

954
0

Akcja ratunkowa została wszczęta po tym jak policja z Dorchester otrzymała zawiadomienie o mężczyźnie, który wszedł po rusztowaniu na dach budynku a następnie zasnął.

W nocy z piątku na sobotę koledzy mężczyzny poinformowali policję o tym, że ich przyjaciel, który pił alkohol przez cały wieczór, wszedł po rusztowaniu na budynek przy High West Street.

Na stronie facebook, policja z Dorchester oświadczyła, że było więcej niż pewne, że mężczyzna zasnął na dachu. W rezultacie do akcji włączono pogotowie ratunkowe, straż pożarną i helikopter, to wszystko aby zlokalizować mężczyznę i sprowadzić go bezpiecznie na dół. Jednak kiedy służby ratownicze dotarły na dach budynku, mężczyzny już tam nie było. Okazało się, że zszedł prawdopodobnie inną drogą.

Pijany mężczyzna nie tylko naraził służby ratownicze na straty ale co najważniejsze naraził siebie na śmiertelne niebezpieczeństwo. Policja apeluje: „Pamiętajmy, że nadużycie alkoholu kończy się bardzo często robieniem rzeczy, których normalnie byśmy nie zrobili”

PoprzedniBezpieczne brytyjskie drogi
NastępnySaints zagrają w Lidze Europy