Start Polecane Rasistowski atak w Sainsbury’s

Rasistowski atak w Sainsbury’s

1265
0

Brytyjskie media donoszą o ataku na tle rasistowskim w sklepie popularnej sieci Sainsbury’s. Mężczyzna krzyczał „To nie jest miejsce dla was”. 

Jedna z klientek nagrała krótkie wideo, na którym widać, zachowanie jednego z mężczyzn. Krzyczał „To nie jest miejsce dla was”, „ja tylko próbuje zostać tu obsłużony”, kierowane do ochroniarzy sklepu. Zachowanie to było bardzo niespodziewane, bo aż zaskoczyło samych sprzedawców. Uwagę zwróciła mu kobieta, że niestosowanie zachowuje się w miejscu publicznym. Mężczyzna skomentował to w prosty i wymowny sposób: „pier**lę ten sklep, kobietę i wszystkich dookoła”, podaje Dail Mail.

Ochrona postanowiła wyrzucić starszego pana, który zaczął się awanturować. Gdy wychodził, wypowiedział jeszcze: „I właśnie dlatego ten pier**lony kraj wygląda tak, a nie inaczej”. Nie wiadomo jednak skąd wyniknęło zachowanie klienta, dlaczego wykazał się taką agresją w stosunku osób przebywających w jednym ze sklepów Sainsbury’s.

Jedni uważają, że został sprowokowany do takiego zachowania, inni zaś, że próbował coś ukraść towar, o czym świadczy sygnał na początku wideo.

https://youtu.be/hIUmwyuAVKA

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniSpecjalna 50-pensówka z okazji Brexitu
NastępnyPokaz fajerwerków w Mayflower Park w Southampton