Start Polecane Ranking najlepszych pracodawców w Wielkiej Brytanii

Ranking najlepszych pracodawców w Wielkiej Brytanii

402
0

Według badań przeprowadzonych przez serwis z ofertami pracy Glassdoor, firma konsultingowa Bain & Company została uznana za najlepszego pracodawcę w Wielkiej Brytanii.

Na pierwszym miejscu pod względem wysokości wynagrodzeń z listy 10 najlepszych firm w UK, jest firma ServiceNow, w której średnia płaca podstawowa wynosi 83 400 funtów rocznie. Jednocześnie Bain & Company oferująca przeciętnie 77 800 funtów pokonała Boston Consulting Group, mimo że średnia płaca tej drugiej firmy jest wyższa i wynosi 79 600 funtów rocznie.

Pracownicy Bain & Company chwalą ją za „ogromne możliwości dokształcania się przez całą karierę” i „niesamowitą kulturę”, podczas gdy osoby pracujące w ServiceNow stwierdziły, że firma jest „skoncentrowana na różnorodności, zrównoważonym rozwoju i dobrostanie pracowników”.

Listę najlepszych miejsc pracy zdominował sektor technologiczny, gdzie znalazło się 21 z 50 najlepszych, w tym takie firmy jak Equinix, Ocado Technology i Salesforce. Za nimi uplasowała się branża finansowa z dziewięcioma firmami, usługi konsultingowe z siedmioma i sektor produkcyjny z czterema.

PoprzedniGdzie można uzyskać wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego w Southampton
NastępnyPisanie „umyj mnie” na brudnych pojazdach może skutkować grzywną w wysokości 2500 funtów