Start Wiadomości Ramsay: „Brexit otrząśnie Brytyjczyków z lenistwa”

Ramsay: „Brexit otrząśnie Brytyjczyków z lenistwa”

750
0

Gordon Ramsay uważa, że ograniczenie imigracji pozytywnie wpłynie na brytyjską branżę gastronomiczną.

Ramsay, pochodzący ze Szkocji kucharz i celebryta słynie ze kontrowersyjnych wypowiedzi i ciętego języka. Ostatnio postanowił wypowiedzieć się na temat Brexitu i jego konsekwencji dla brytyjskiej gastronomii.

Kucharz uważa, że Brexit będzie „wielkim kopniakiem dla tych Brytyjczyków, którzy są zbyt leniwi, żeby pracować i tym samym otrząśnie ich ze stagnacji”. Ramsy uważa też, że ograniczenie imigracji z Unii Europejskiej może mieć pozytywny wpływ na przemysł restauracyjny i stworzyć nowe miejsca pracy dla Brytyjczyków oraz dać szansę na rozwój rodzimym talentom – informuje Evening Standard.

– Skala napływu międzynarodowych pracowników potwierdza, że jesteśmy leniwi jako naród. Ludzie zza granicy są gotowi przyjechać i pracować dwukrotnie ciężej, za mniejsze pieniądze – powiedział Ramsay w Radio Times.

Znany na całym świecie szef kuchni dodał, że nie tylko on pozytywnie przyjmuje zmiany, jakie przyniesie Brexit, ale że odbiją się korzystnie dla całego brytyjskiego przemysłu gastronomicznego.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniUkradł 760 tys., które omyłkowo trafiły na jego konto
NastępnyPizza z polskim akcentem w Londynie