Start Polecane Rafineria ropy naftowej pomaga małym przedsiębiorstwom

Rafineria ropy naftowej pomaga małym przedsiębiorstwom

515
0

Właściciele rafinerii Fawley zobowiązali się do wspierania młodych ludzi i małych przedsiębiorstw w regionie Solent, przystępując do programu Transfer to Transform.

ExxonMobil zarządza 59-letnim kompleksem petrochemicznym, który jest największą rafinerią ropy naftowej w Wielkiej Brytanii i jedną z najbardziej złożonych w Europie.

Transfer to Transform, prowadzony przez Solent Apprenticeship Hub, zachęca dużych pracodawców do pokrycia kosztów nowych praktyk zawodowych dla mniejszych firm. Program jest uważany za ważniejszy niż kiedykolwiek, ponieważ pandemia Covid-19 nadal zacieśnia kontrolę nad przemysłem i gospodarką Wielkiej Brytanii.

Wspierając rządowy program praktyk zawodowych od dziesięcioleci, Exxon Mobil zobowiązuje się do przekazania 85 000 funtów z opłat za staż na Transfer to Transform. Zaowocuje to ogromnymi możliwościami oszczędności dla małych firm w społeczności i zapewni tak potrzebne inwestycje w młodych ludzi i umiejętności.

Zobowiązanie Exxon Mobil zwiększa łączną kwotę Transfer to Transform do 850 000 funtów, które zostaną przeznaczone na praktyki zawodowe w całym regionie.

PoprzedniZakaz sprzedaży i dystrybucji plastikowych słomek w Wielkiej Brytanii
NastępnyMieszkańcy Southampton domagają się większej liczby policjantów i przeszkolenia operatorów 101