Start Wiadomości Rady policji podczas przygotowań Wielkiej Brytanii do powitania 2020 r

Rady policji podczas przygotowań Wielkiej Brytanii do powitania 2020 r

518
0

Około 2000 fajerwerków zostanie wystrzelonych z London Eye. Policja ostrzega ludzi, aby nie uczestniczyli w obchodach Nowego Roku nad Tamizą w Londynie bez biletu.

Ponad 100 000 biletów zostało zakupionych na pokaz sztucznych ogni na dzisiejszy wieczór. Policja metropolitalna wezwała osoby bez biletów do oglądania z domu lub uczestnictwa w innych wydarzeniach w mieście.

Nadchodzi gorący czas, gdy obszary w Wielkiej Brytanii przygotowują się do świętowania początku nowej dekady.

Duże pokazy pirotechniczne odbędą się także w miastach takich jak Manchester, Cardiff, Newcastle, Inverness i Nottingham.

W Edynburgu obchody już się rozpoczęły, a tysiące osób wzięło udział w procesji z pochodniami w Hogmanay w poniedziałek wieczorem.

W oświadczeniu dla osób odwiedzających Londyn w celu świętowania, Met poinformował, że chce, aby wszyscy, którzy przyjeżdżają do Londynu na Sylwestra, dobrze się bawili. Jednakże, odnosząc się do fajerwerków na Tamizie, dodali: – Jeśli goście nie mają biletu, wstęp na wydarzenie nie będzie dozwolony, więc radzimy oglądanie fajerwerków w zaciszu własnego domu.

W Londynie około 12 000 fajerwerków rozjaśni panoramę stolicy, gdy zegar wybije we wtorek o północy. Około 2000 fajerwerków zostanie wystrzelonych z London Eye, a reszta z barek, które zostaną zacumowane w centralnej lokalizacji wzdłuż Tamizy.

Burmistrz Londynu Sadiq Khan powiedział również, że miasto będzie odgrywać kluczową rolę w organizacji kilku kluczowych meczów w piłce nożnej Euro 2020. Powiedział: – Jestem tak podekscytowany, że organizujemy siedem meczów podczas mistrzostw w przyszłym lecie. Po raz kolejny pokażemy, że Londyn jest otwarty na świat, ponieważ witamy fanów sportu i gwiazdy piłki nożnej z całej Europy.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniHampshire skorzysta z inwestycji w wysokości 500 000 funtów w celu zwalczania przemocy
NastępnyWegańskie menu w KFC