Start Polecane Rada zmniejszyła opłaty parkingowe (możesz zaparkować za jedyne 1 £)

Rada zmniejszyła opłaty parkingowe (możesz zaparkować za jedyne 1 £)

704
0

Council ma obniżyć opłaty parkingowe w Romsey w celu zwiększenia liczby odwiedzających. Za dwie godziny parkowania zapłacimy tylko funta.

Test Valley Borough Council ma obniżyć opłatę za dwugodzinne parkowanie o ponad 40 procent w ramach odmładzania centrum miasta. Od kwietnia 2020 r. kupujący będą mogli parkować przez dwie godziny za 1 £, tyle samo co obecnie za godzinę. Zmiany spowodują także usunięcie taryf 30-minutowych, 45-minutowych i godzinnych.

Radny Nick Adams-King, powiedział: „Mamy ambitne plany, aby odmłodzić nasze centra miast, a jedyną rzeczą, o którą ciągle jesteśmy proszeni, jest tańsze parkowanie. Dlatego zamiast podążać za starą strategią parkowania, która powoduje wzrost inflacji, z przyjemnością oferujemy dwugodzinne parkowanie za obecną cenę jednego funta.”

„Bezpłatny parking po godzinie 16:00 oraz cały dzień w niedziele i święta pozostanie bez zmian – a dzięki płatnościom zbliżeniowym już teraz zapewniamy, że parkowanie i dokonywanie zakupów lokalnych jest tak łatwe, jak to możliwe”.

Oprócz czterogodzinnej oferty bezpłatnego parkowania w Romsey Rapids, która będzie kontynuowana po kwietniu 2020 r., cena za cały dzień również pozostanie na poziomie 2,10 £.

PoprzedniMiłośnicy piwa i właściciele pubów krytykują council za poparcie dla akcji „Dry January”
NastępnyWzrost wolnych miejsc pracy i wynagrodzeń w Southampton