Start Polecane Rada wezwana do podjęcia działań po powodziach powodujących chaos na drogach

Rada wezwana do podjęcia działań po powodziach powodujących chaos na drogach

708
0

Rada Miasta Southampton stoi w obliczu wezwań do rozwiązania problemu powodzi, które często powodują chaos w ruchu na głównej drodze Southampton.

Krytycy zabrali głos po tym, jak Millbrook Road West wyglądało jak rzeka, a autobusy, samochody i karetki walczyły o przejazd po zalanej drodze.

Wtorkowa ulewa spowodowała, że jeden kierowca musiał być wydostany ze swojego samochodu, który utkwił w zatopionej drodze, a inna część drogi została zamknięta. To był tylko ostatni z serii incydentów związanych z pogodą, która uderzyła w ruchliwą trasę dojazdu do pracy.

Royston Smith, poseł Torysów z Southampton Itchen, powiedział: „Sytuacja ta ma miejsce od lat”. „Rada miejska nadała priorytet innym problemom związanym z autostradami nad podstawową konserwacją dróg”. „Rada musi priorytetowo potraktować obszary podatne na powodzie w trybie pilnym.” „Za każdym razem, gdy dochodzi do powodzi, uderza to silnie w gospodarkę, nie wspominając o frustracji odczuwanej przez osoby dojeżdżające do pracy”.

Ludzie wyrażali swój gniew za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jedna kobieta napisała: „Zawsze dochodzi tam do powodzi. Można by pomyśleć, że zrobiliby coś po tylu latach”.

Inny użytkownik mediów społecznościowych napisał: „To niesamowite, że ten obszar Millbrook jest taki sam, jak zawsze. Tak było w latach 70.”

PoprzedniMonety, butelki i granaty dymne rzucane podczas starcia fanów Saints i Pompey
NastępnyPodążając śladami matki